Anasayfa » Kurumsal Projeler

Kurumsal Projeler

Kodlama, robotik, tasarım, maker, yapay zekâ, IoT, tasarım odaklı düşünme alanında birçok kurumsal proje gerçekleştiren Atölye Vizyon ve Pinoo Robotics ihtiyaca özel tasarlanmış çözümler sunuyor.

Yaş grupları, bilgi seviyeleri, lokasyonlar, süre, ilgi alanları, kazanımlar, kullanılacak materyal ve yazılımlar, eğitim içerikleri, eğitim sonu sergi çalışmaları titizlikle çalışılıp en uygun model belirleniyor.

Projenin amacına uygun modelin hazırlanması sonrası; prototip bir çalışma yapılarak ve sahadan geri dönüşler toplanarak gerekli revizelerden sonra nihai halini alan eğitim planı, hazırlanan takvime uygun şekilde Türkiye’nin (ihtiyaç durumunda dünyanın) her yerinde uzman eğitmen kadrosu ile hayata geçiriliyor.

Eğitim öncesi ve sonrası uygulanan testler ile eğitimin kazanımları tarafınıza raporlanıyor.

24 kişilik gruplar için alanında tecrübeli iki eğitmenin yürüttüğü eğitim programlarında maksimum faydanın sağlanması amaçlanıyor. Yaparak yaşayarak öğrenme temelli eğitim programının sonunda çocuklar ve gençler yaptıkları çalışmaları velilere ve şirket yöneticilerine anlatarak topluluk önünde konuşma ve kendini ifade etme konularında farkındalık kazanıyor.

Hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir adım adan katılımcılar üretmenin verdiği mutluluğu tadıyor ve meslek seçimlerini tekrar gözden geçiriyorlar.

Sizler de kurumunuz bünyesinde ya da sosyal sorumluluk alanında kodlama, robotik, maker, tasarım, yapay zekâ, IoT, tasarım odaklı düşünme alanında projeler yapmak istiyorsanız Atölye Vizyon ve Pinoo Robotics olarak çalışmalarımızı, referanslarımızı ve çalışma modelimizi anlatmak için atölyemize davet etmek isteriz.

Hayal eden, tasarlayan, üreten ve paylaşan herkes için Atölye Vizyon

Yapamam yok, denerim var.

Şirketler